Głównym celem pracowni komputerowo-digitalizacyjnej jest poznanie oraz zdobycie umiejętności posługiwania się urządzeniami i programami komputerowymi i digitalizacyjnymi.

Podczas zajęć wprowadzone zostają podstawy budowy i zasady działania urządzeń komputerowo-digitalizacyjnych, obsługa urządzeń komputerowo-digitalizacyjnych, przyswajane zostają podstawowe funkcje programów do obróbki zdjęć i tekstu. Uczestnicy korzystają również w pracowni ze skanera wraz z programem do obsługi urządzenia.

Przy komputerze pracujemy z tekstem wykorzystując Word-a oraz programy edukacyjne. W programach edukacyjnych wykonujemy różne ćwiczenia, które stymulują i rozwijają naszą sprawność psychofizyczną.

Wykorzystujemy także urządzenia poligraficzne: drukarkę, kserokopiarkę, laminator, bindownicę, gilotynę. Dzięki temu możemy wykonać kartki okolicznościowe, gazetkę, kalendarze, dyplomy a także zaproszenia.

Dzięki tej pracowni nabywamy różnorodnych umiejętności, które możemy później wykorzystać i zwiększyć naszą szanse na pracę w biurze.

images/foto_komp1.jpgimages/foto_komp2.jpgimages/foto_komp3.jpgimages/foto_komp4.jpgimages/foto_komp5.jpgimages/foto_komp6.jpgimages/foto_komp7.jpgimages/foto_komp8.jpg

Wesprzyj nas

Zbiórka na wkład własny

zrzutka wkład własny trenerzy Ostoja

LINK DO ZRZUTKI
Liczymy na Was

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?

Prezentacja WTZ

WTZ Ostoja Wrocław