REHABILITACJA - pracownia/ sala gimnastyczna/ kuźnia dobrej kondycji. Nasze motto: "SUKCES wymaga dobrej kondycji".
Staramy się, aby wysiłek przynosił efekty i satysfakcję, a nasi uczestnicy wychodzili na rynek pracy przygotowani psychofizycznie.

Do celu dążymy przede wszystkim przez systematyczność, mobilizację i motywację oraz zorganizowanie.

Nasza sala gimnastyczna zaopatrzona jest w sprzęt do ćwiczeń siłowych (masa, rzeźba), przyrządy do ćwiczeń wytrzymałościowych (kondycja), grubszy oraz drobny sprzęt do ćwiczeń posturalnych i manualnych (prawidłowa postawa oraz umiejętności). Do gier zespołowych (praca w zespole) wykorzystujemy boiska i infrastrukturę sportową położoną przy naszym ośrodku. Prowadzimy rehabilitację grupową i indywidualną, z indywidualnym podejściem do potrzeb i możliwości każdego uczestnika warsztatu.

W nasze placówce zajęcia rehabilitacyjno – sportowe są bardzo lubiane, gdyż przez salę gimnastyczną przewija się, obowiązkowo, dziennie, około 30 uczestników.

Dodatkowo w ramach rehabilitacji, chętni mogą brać udział w treningach biegowych 3 razy w tygodniu. Dzięki tej inicjatywie zawiązało się Koło Biegaczy Wokoło.

To również tu, w trudzie i znoju, wykuwa się i powstaje raz do roku - Turniej Piłki Nożnej TURGOL dla ośrodków pomocowych z Dolnego Śląska.

images/rehab2021_1d.jpgimages/rehab2021_2d.jpgimages/rehab2021_3d.jpgimages/rehab2021_4d.jpg

Wesprzyj nas

Zbiórka na wkład własny

zrzutka wkład własny trenerzy Ostoja

LINK DO ZRZUTKI
Liczymy na Was

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?

Prezentacja WTZ

WTZ Ostoja Wrocław