"Spróbuj pokochać jesień, Z niesamowitymi urokami. Spójrz ile piękna niesie, Obdarzając cię pięknymi dniami."

Zgubiło się lato i przyszła jesień... a wraz z nią zamiast ponurych oraz deszczowych dni, nastały piękne i słoneczne... Pogoda w pierwszej połowie października była dla nas w tym roku szczególnie dobra i łaskawa. Dzięki temu mieliśmy szansę cieszyć się zajęciami terapeutycznymi na świeżym powietrzu.

Na reedykacji, podczas gier i zabaw dydaktycznych, poprawialiśmy nie tylko naszą koncentrację, ale i pamięć.

Na treningach manualnych usprawnialiśmy motorykę małą, poprzez malowanie, rysowanie, wycinanie przyklejanie, a także tworzenie jesiennych bukietów z kolorowych liści oraz wykonywanie ozdób na zbliżający się wielkimi krokami Bal Halloweenowy.

Poprzez zajęcia ruchowe w plenerze mieliśmy okazję przyglądać się, jak przez miasto przechodzi jesień, malując kolorami liście krzewów i drzew, jednocześnie ćwicząc motorykę dużą, koordynację wzrokowo-ruchową oraz orientację w przestrzeni. Korzystając z tego dobrego czasu cieszyliśmy się każdą ciepłą i piękną chwilą.

images/sds/SDS_plener_1d.jpgimages/sds/SDS_plener_2d.jpgimages/sds/SDS_plener_3d.jpgimages/sds/SDS_plener_4d.jpgimages/sds/SDS_plener_5d.jpgimages/sds/SDS_plener_6d.jpgimages/sds/SDS_plener_7d.jpgimages/sds/SDS_plener_8d.jpgimages/sds/SDS_plener_9d.jpgimages/sds/SDS_plener_10d.jpgimages/sds/SDS_plener_11d.jpgimages/sds/SDS_plener_12d.jpgimages/sds/SDS_plener_13d.jpg

Wesprzyj nas

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?