First Aid Teachers ŚDS Ostoja WrocławCzłonkowie Koła Naukowego FIRST AID TEACHERS działającego przy Zakładzie Ratownictwa Medycznego w dniu 13.03.2015 przeprowadzili dla pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy OSTOJA szkolenie z zakresu – udzielania pierwszej pomocy.

 

W ramach wyżej wymienionego szkolenia prowadzący przekazali uczestnikom fachową wiedzę okazując swój pełen profesjonalizm.

Prowadzący szkolenie zostali przez odbiorców wysoko ocenieni zarówno pod względem jakości przygotowania szkolenia, przystępnego dla laika sposobu przekazania fachowej wiedz, dostępności do zagwarantowanego przez szkolących sprzętu pomocowego ( fantomy, defibrylator,…).

Prowadzący udostępnili nam możliwość pracy – część praktyczna – w małych grupach co gwarantowało każdemu z uczestników osobiste doświadczenie zleconych zadań. Przystępnie podana wiedza, dokładnie wyjaśnione zagadnienia, poparte przykładami wynikającymi z dużego doświadczenia i merytorycznej wiedzy prowadzących stały się dla nas źródłem nowych kwalifikacji i umiejętności, które bez obaw zastosujemy w życiu.

Jeszcze raz dziękujemy za fachowość i ogrom wiedzy jaką zechcieli się podzielić z nami w sposób nieodpłatny uczestnicy Koła Naukowego FIRST AID TEACHERS.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy skorzystanie z ich fachowej wiedzy i umiejętności między innym po to by każdy mógł czuć się bezpieczny.

 

Wesprzyj nas

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?