piknik żołnierski ŚDS Ostoja WrocławSzósty już piknik rodzinny zorganizowany przez uczestników i kadrę Środowiskowego Domu Samopomocy OSTOJA odbył się pod hasłem "PIKNIK WOJSKOWY".


Udział w nim wzięli zarówno uczestnicy ŚDS jak też uczestnicy projektu współfinansowanego ze środków PFRON pod nazwą "Prowadzenie programów wspierających dla dorosłych osób z niepełnosprawnością w Środowiskowym Domu Samopomocy OSTOJA" oraz członkowie ich rodzin i kadra.

Nasz tegoroczny piknik zaczęliśmy od festiwalu piosenki żołnierskiej. Zespół śpiewaków z ŚDS "OSTOJA" przygotował repertuar składający się z piosenek i wierszy o tematyce wojskowej.

W związku ze zbliżającym się Dniem matki mieliśmy okazję podkreślić ważną rolę Mam w naszym życiu i przekazać najserdeczniejsze podziękowania za ich trud w nasze wychowanie.

Pogoda była dla nas łaskawa i dalszą cześć pikniku mogliśmy spędzić na świeżym powietrzu. Każdy mógł sprawdzić swoje możliwości w konkursie strzeleckim (Paintball), pokonać "wojskowy tor przeszkód" i zmierzyć się w przeciąganiu liny. Po wyczerpujących ćwiczeniach można było posilić się smakołykami z grilla i wojskowym bigosem. Dzięki staraniom naszych mam było też wiele łakoci.

Takie okazje jak coroczne pikniki przybliżają zalety rodzinnego, aktywnego i zdrowego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom, rodzicom, kadrze i sponsorowi firmie: Kanzeon Wrocławski Catering

images/stories/SDS/piknik_zolnierski_1d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_2d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_3d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_4d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_5d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_6d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_7d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_8d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_9d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_10d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_11d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_12d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_13d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_14d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_15d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_16d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_17d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_18d.jpgimages/stories/SDS/piknik_zolnierski_19d.jpg

Wesprzyj nas

Zbiórka na wkład własny

zrzutka wkład własny trenerzy Ostoja

LINK DO ZRZUTKI
Liczymy na Was

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?