Studzienno ŚDS Ostoja WrocławW terminie 02.09.2013 do 07.09.2013 roku grupa podopiecznych ŚDS wraz z opiekunami spędziła kilka wrześniowych dni w pięknym i tajemniczym miejscu z dala od zgiełku cywilizacji (bez sklepów, telewizorów, zasięgu). Był to wyjazd rekreacyjno-wypoczynkowy do malutkiej miejscowości Studzienno otoczonej lasami Gór Stołowych w woj. dolnośląskim.

W Agroturystyce ?Studzienno", w której się zatrzymaliśmy, Pani Xymena Sośnicka codziennie zapewniała naszej grupie niezapomniane atrakcje ? opowiadała nam o Górach Stołowych, zabrała na wycieczkę po szlakach Parku Narodowego, pokazała jak pielęgnować konie oraz poprowadziła lekcję jazdy konnej na pięknym Pegazie.

Codziennie mogliśmy opiekować się zwierzętami (kozą Basią, osłem, alpaką, owcami, końmi) - sprzątaliśmy im zagrodę, karmiliśmy, a Paweł Jurczyk i Dominika Konior zawsze o godz. 19.00 doili Baśkę i cała grupa mogła spróbować koziego mleka. Działo się!! Dziękujemy Pani Xymenie za zapewnienie wszystkiego co potrzebowaliśmy i za uśmiech! Polecamy to miejsce.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ z tego wyjazdu.

Wesprzyj nas

Zbiórka na wkład własny

zrzutka wkład własny trenerzy Ostoja

LINK DO ZRZUTKI
Liczymy na Was

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?