Rajd Niedźwiedzia CTR Ostoja WrocławKolejny rajd górski za nami. Rajd Niedźwiedzia. Odbył się w dniach 20-24 maja. Tym razem na bazę wybraliśmy Stronie Śląskie, gospodarstwo agroturystyczne DANIELÓWKA, tam nocowaliśmy. Podczas Naszych wędrówek nie spotkaliśmy wprawdzie żywego niedźwiedzia, ale odwiedziliśmy Jaskinię Niedźwiedzią i Jaskinię Kontaktową, które kiedyś były mieszkaniem niedźwiedzi.

Szlaki turystyczne Masywu Śnieżnika, góry, wąwozy, łąki, mokradła, opuszczony stary kościół i ocalałe wapienniki, ogród japoński to tylko niektóre punkty naszego rajdu. Do tego jeszcze wieczorne ogniska z kiełbaskami, cukinią, jabłkami przy dźwiękach gitary, dyskoteki w harcówce i mecz siatkówki w sadzie.
Po raz pierwszy w historii naszych rajdów mieliśmy wsparcie prawdziwego sponsora, firma PROFI z Grabowa nad Prosną wyposażyła nas w produkty spożywcze, co ułatwiło nam realizację rajdu i znacznie obniżyło nasze koszty. Dziękujemy :).

images/rajd_profi_1d.jpgimages/rajd_profi_2d.jpgimages/rajd_profi_3d.jpgimages/rajd_profi_4d.jpgimages/rajd_profi_5d.jpgimages/rajd_profi_6d.jpgimages/rajd_profi_7d.jpgimages/rajd_profi_8d.jpgimages/rajd_profi_9d.jpgimages/rajd_profi_10d.jpgimages/rajd_profi_11d.jpgimages/rajd_profi_12d.jpgimages/rajd_profi_13d.jpgimages/rajd_profi_14d.jpgimages/rajd_profi_15d.jpg

Czym jest CTR?

Wesprzyj nas

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?