Z grupą uczestników z CTR i WTZ pojechaliśmy pociągiem na 5 ? dniowy Rajd Śnieżnik do Jodłowa. Bazą było schronisko ?OSTOJA" w masywie Śnieżnika. Na rajdzie mieliśmy dużo pieszych wycieczek w góry. Były też dyskoteki i ogniska.

Pierwszego dnia pojechaliśmy wcześnie rano pociągiem do Międzylesia. Tam zostawiliśmy bagaże, które pojechały busem do Jodłowa. Z Międzylesia poszliśmy około 16 km piechotą do Jodłowa. Po drodze mijaliśmy miejscowości takie jak: Międzylesie, Szklarnię, Jodłów. Wieczorem było ognisko z kiełbaskami.


Następnego dnia po śniadaniu o godzinie 11 wyszliśmy w góry. Wybraliśmy się na szczyt Trójmorski Wierch 1145 m n.p.m. Dział Trzech Mórz: M. Bałtyckie, M. Czarne, M. Północne. Szliśmy wzdłuż granicy czeskiej. Wieczorem była obiadokolacja i dyskoteka.

W trzecim dniu wybraliśmy się po śniadaniu w góry. Podzieliliśmy się na dwie grupy. Jedna z grup poszła na wycieczkę do miejscowości Nowa Wieś, druga do miejscowości Goworów. Wieczorem po powrocie obu grup było ognisko.

Czwartego dnia odpoczywaliśmy. Wieczorem była obiadokolacja i dyskoteka. Następnego dnia wracaliśmy do domu. Szliśmy piechotą do Międzylesia tak jak pierwszego dnia.

Anna Baranowska

images/jodlow_1d.jpgimages/jodlow_2d.jpgimages/jodlow_3d.jpgimages/jodlow_4d.jpgimages/jodlow_5d.jpgimages/jodlow_6d.jpg

Czym jest CTR?

Wesprzyj nas

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?