Możesz wesprzeć nasze działania Stowarzyszenie Ostoja Wrocław

Poszukujemy asystentów osób z niepełnosprawnościami

praca asystent Ostoja Wrocław

Poszukujemy osób na stanowisko Asystent Osoby z Niepełnosprawnością

oferta pracy asystent Ostoja Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie Uczestnika Programu w prowadzeniu gospodarstwa domowego i wypełnianiu ról społecznych;
  • W przemieszczaniu się poza miejscem zamieszkania;
  • W czynnościach samoobsługowych i pielęgnacyjnych;
  • W podejmowaniu aktywności życiowej i komunikowaniu się z otoczeniem

Oferujemy:

  • Pracę na terenie Wrocławia i okolic;
  • Umowę zlecenie;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Refundację kosztów dojazdu komunikacją miejską;
  • Pracę w organizacji z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu wsparcia Osobom z Niepełnosprawnościami oraz Osobom z ich otoczenia.

Terapeuta Zajęciowy poszukiwany

oferta pracy WTZ Ostoja Wrocław

Oferta pracy w Środzie Śląskiej

praca ORE Ostoja

Poszukiwany opiekun osoby zależnej

praca opiekun osoby zależnej OSTOJA Wrocław 2022

Wesprzyj nas

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?