kRaj Ostoja Wrocław

Serdecznie zapraszamy na premierowe pokazy spektaklu „k(Raj)”. Jest to wynik tegorocznej współpracy reżyserki i aktorki Agnieszki Bresler z aktorami związanymi ze Stowarzyszeniem OSTOJA. W tym roku pod opieką i z wielkim wsparciem Tiff Center artyści stworzyli nowy spektakl, w którym podejmujemy refleksje m.in. na temat marzeń i możliwości ich realizacji.

Nad spektaklem oprócz wspaniałych aktorek, aktorów i reżyserki pracowały osoby na co dzień związane z OSTOJĄ. Zachęcamy do rezerwowania miejsc (ilość ograniczona).

Piętnastu przyjaciół spotyka się na dorocznej kolacji na wzmocnienie. Poza przyjaźnią, łączą ich niezrealizowane marzenia: o pracy, karierze, podróżach, założeniu rodziny. Niezrealizowane ale czy niemożliwe? Z rodzącej się frustracji ich spotkanie przeistacza się w czarowanie życiorysów i marzeń. W grę o przyszłość, z której każdy wyjść może wzmocnionym. Z kraju do raju.

Współrealizowany przez artystów pełno- i niepełnosprawnych multimedialny spektakl teatralny k(Raj) podejmuje dialog ze społecznym obrazem osób z niepełnosprawnością, w tym przypisywanych im ról i stereotypów. Projekt ten jest kolejnym, po zrealizowanych pod nazwą TeatrOstoja Wyjątkowo (nie) o nas i 2018: Odyseja Człowieczna, wspólnym działaniem zespołu artystycznego.

k(Raj)
ORGANIZATOR DOFINANSOWANIE PARTNER
pokazy premierowe
28 i 29 listopada 2019
godz. 19.00
IP Studio
ul. Ruska 46a
III pietro
wstep bezpłatny
obowiazuje rezerwacja miejsc: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Występują: Magdalena Hecka, Maria Hora, Adam Jakubiec, Maciej Kaca, Tymoteusz Karpiński, Aleksandra Kisilewicz, Bartosz Kluczka, Joanna Kopeć, Katarzyna Kuczyńska, Anna Pich, Krystian Pilarski, Robert Stanisławek, Gracjan Szwad, Ignacy Tyński, Tomasz Wojciechowski

Rezyseria: Agnieszka Bresler

Dramaturgia: Sebastian Kostera

Scenariusz spektaklu powstawał w oparciu o improwizacje aktorów.

Film: Wojciech Budnik

Fotografia: Paulina Anna Galanciak

Grafika: Jerzy Wypych

Produkcja: Dorota Dobkowska

Wsparcie terapeutyczne: Magdalena Kulczycka

Scenografia: Maciej Bujko

Wesprzyj nas

Zbiórka na wkład własny

zrzutka wkład własny trenerzy Ostoja

LINK DO ZRZUTKI
Liczymy na Was

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?