Możesz wesprzeć nasze działania Stowarzyszenie Ostoja Wrocław

Aktualności

Zbiórka na wkład własny

Uruchomiliśmy zbiórkę pieniędzy na wkład własny do projektu wspomaganego zatrudniania, który realizujemy od wielu lat.

Projekt Zatrudniania Wspomaganego pn. Zatrudnienie Wspomagane skuteczną formą włączania osób z niepełnosprawnością w rynek pracy jest cyklicznym projektem realizowanym przez nasze Stowarzyszenie.

Czytaj więcej...

Kongres Dostępności

Dolnośląski Kongres Dostępności Bielawa 2022 Ostoja28 października w Bielawie odbyło się spotkanie środowiska osób z niepełnosprawnościami, ich rodzin, organizacji pozarządowych, samorządowców oraz wszystkich tych, którzy aktywnie wspierają osoby ze szczególnymi potrzebami.

Na zaproszenie organizatorów Kongresu jedną z osób uczestniczących w dyskusjach panelowych była Małgorzata Gorący (wiceprezes PFZW oraz prezes Stowarzyszenia OSTOJA na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami).

Czytaj więcej...

27 października - Dzień Terapii Zajęciowej

27 października, dzień terapii zajęciowej Ostoja Wrocław Środa Sląska

Terapię zajęciową realizujemy w kilku naszych placówkach dla dorosłych: Warsztatach Terapii Zajęciowej (we Wrocławiu i w Środzie Śląskiej), w Środowiskowym Domu Samopomocy oraz w Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnym. Łącznie w Stowarzyszeniu korzysta z niej ok 250 osób.

Czytaj więcej...

CodeWeek 2022 w CTR Ostoja

CodeWeek 2022 Ostoja WrocławJuż po raz drugi w ramach zajęć Centrum Terapeutyczno-Rehabilitacyjnego OSTOJA uczestniczyliśmy w Europejskim Tygodniu Kodowania (Europejski Tydzień Kodowania, to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób - więcej można znaleźć na stronie: https://codeweek.eu/).

Uczestnicy Pracowni Arteterapii, Komputerowej i Kulinarnej przygotowali prace, będące własnymi interpretacjami postaci robotów. Poniżej prezentujemy rezultaty.

Czytaj więcej...

Wesprzyj nas

Zbiórka na wkład własny

zrzutka wkład własny trenerzy Ostoja

LINK DO ZRZUTKI
Liczymy na Was

Artyści/stki Codzienności

Program zintegrowanych działań zdrowotnych

Należymy do

logo pfzw2Dolnośląska Rada ds. Młodzieży

sieć MPD

WSON

Czym jest MPD

Czym jest MPD?

Autyzm - co to znaczy?

Autyzm - co to znaczy?